Ärialane nõustamine Soomes ja Eestis

See on tasuta

maksunõustamine

Vahel on hea, kui keegi vaatab asjale peale värske pilguga

Ärikonsultatsiooni mõte polegi see, nagu ettevõtja ise ei tunneks oma ettevõtet. Vastupidi, just Sina tead seda kõige paremini.

Siin on aga ka varjukülg. Tekib oht teha samu vigu või mitte märgata võimalusi, mis on tegelikult olemas. Aju lihtsalt jääb teatavatesse raamidesse kinni.

MyFinance juht, Roland, on tegelenud ettevõtlusega alates keskkooli lõpetamisest, ehk siis umbes 15 aastat, lisaks on tal olemas ka ärijuhtimise paber ülikoolist, mis annab lisaks praktilistele teadmistele ka teoreetilist tausta juurde äri juhtimisest ja ettevõtlusest.

Kui tunned, et vajad väikest müksu või värsket ideed, siis tule läbi ja arutame.

Miks väikeettevõtjad valivad MyFinance’i

Praktilised oskused

Meie käest saab infot, kogemusi ja teadmisi, mis seonduvad raamatupidamisega kuid ka ettevõtlusega laiemalt.

Tunneme huvi

Tunneme siirast huvi sinu ettevõtte ning äritegevuse vastu. Oleme sõbralikud ja elame sulle kaasa.

Teenus sinu jaoks

Seame üles raamatupidamise täpselt nii nagu sinu ettevõttel vaja ja hoiame selle käigus selliselt nagu sul vaja.


Vastused küsimustele

Oleme olnud turul tosin aastat. Paljud kliendid on meiega koos siiamaani alates algusest. Usume, et oleme enamat, kui lihtsalt raamatupidaja – oleme partner oma klientidele

Meiega ei pea muretsema raamatupidamise sisseseadmise pärast. Meie raamatupidaja võtab ühendust teie endise raamatupidajaga ning suhtleme omavahel ning organiseerime teenuse üleviimise muretult ning mõne aja pärast ongi raamatupidamine juba meie juures töös.

Raamatupidaja on inimene ning inimesed eksivad, nii ka meie. Et raamatupidamine oleks usaldusväärne on meie töökultuuris esikohal oma vigade tunnistamine nendest teavitamine ning nende korrastamine. Kui veast tekib reaalne rahaline kahju, siis meil on IF:ist vastutuskindlustus võetud.

Tasuta konsultatiooni pakume, et selgitada, kas meie pakutav raamatupidamine on sobilik lahendus sinu firmale või mitte. Saame arutada sinu ettevõtte raamatupidamist ja muid ärilisi aspekte puudutavaid küsimusi. Meie raamatupidaja saab tutvuda juba sinu ettevõtte äritegevusega ning saame koos otsutada, kas meil oleks ka edaspidi pakkuda lahendusi, mis oleksid sulle kasulikud või mitte.
Tegemist on 100% riskivaba teenusega, mis tähendab seda, et lubatud konsultatsioon on igaljuhul tasuta, olenemata sellest, kas soovid meiega jätkata või mitte.

Teenusega olen väga rahul.
Minu jaoks on väga oluline, et saan sinu abi mitte ainult raamatupidamisteenuste osas, aga ka kõikide muude küsimustega, mis on seotud firma eluga.
Samuti on suur pluss, et Tähe samamoodi suudab väga kiiresti lahendada vajalikud asjad.
Kahtlemata suur eelis on, et sinuga saab konsulteerida mis tahes küsimuses.
Oled alati kättesaadav, kui mitte telefoni teel siis kindlasti vastad e-mailidele ka nädalavahetusel.
Tänud Roland, ilma sinuta ITR Putkiasennus Oy elu oleks väga keeruline.

Alexander Ivanov

ITR Putkiasennus Oy

Tundes Rolandit juba kuus aastat ja teinud koostööd viimane aasta raamatupidamise alaselt. Ei ole minul, Ardo Kaljuril, mingeid etteheiteid. Ta aitas mul alustada oma väike ettevõttega ja hoolitseb selle eest. Mina olen andnud talle kogu usalduse. Olen saanud vastused kõigile tööalastele küsimustele, mida olen esitanud. Väga hea suhtleja ja abivalmis, ja mitte ainult töö tasandil, vaid ka eraelus. Ma pole märganud tema eksimusi, aga me kõik eksime vahel, aga olen kindel, et kui midagi sellist peaks juhtuma ta tunnistab seda ja parandab vea. Mina olen õnnelik tundes Rolandit ja teha temaga koostööd.

Ardo Kaljur

AWB Maalaus Oy

MyFinance pakutav raamatupidamisteenus on olnud seni väga mugav ja  kõik vajalikud protseduurid on läbi viidud professionaalselt ja kiiresti Mind isiklikult on aidatud alates ettevõtte loomisest Eestis kuni kõikide registreerimisteni Soomes. Ka ilmnenud probleemidele on leitud kiiresti lahendus. Aidatakse alati nõu ja jõuga, mille üle olen väga tänulik.

Ülar Lembke

OSRO OÜ