Raamatupidamisteenus
ettevõtjale

MyFinance on ettevõtte, kes väärtustab partnerlust. Meie südamesoov on teha teenust, millel on praktiline väärtus ning mis aitab just sinu elu lihtsamaks teha delegeerides raha- ja paberiasjade ajamine meie kätesse. Aitame tõlkida raamatupidajate keeles asjad ettevõtjate keeles mõistetavateks.


Meie raamatupidamis­teenus ja põhimõtted

Meie raamatupidamisteenus on asjatundlik ja läbipaistev. Kui me ei tea midagi, siis me ütleme selle välja ja leiame koos lahenduse, kasutades oma ala spetsialiste väljaspoolt või mingil muul viisil. Kui me teeme vea (mida me ka aeg-ajalt teeme, sest me oleme samuti inimesed), siis me teatame sellest ja teeme vea korda. Kui viga peaks olema nii suur, et sellest tekib reaalne rahaline kahju, siis on meil olemas selle vastu kindlustus (mida me pole siiamaani õnneks pidanud kasutama).

Leiame klientidega ühise keele ning elame kaasa nii õnnestumistele ja ebaõnnestumistele. Oleme klientide jaoks olemas ja proovime põhiteenuse välised pakilised tööd lahendada ära võimalikult kiirelt.

Meeskond

Roland Ojala

Raamatupidaja/­Juhataja

roland@myfinance.ee

(+372) 56 469 064

Tähe Adamson

Raamatupidaja abi

tahe@myfinance.ee

(+372) 56 461 248

Meie missioon – meie olemasolu alus

Oleme ja teeme oma tööd rõõmuga, kuna tunneme selget missiooni olla kõige väiksemate ja veidi suuremate firmade partnerid ja abimehed raamatupidamise ja bürokraatiaga seotud küsimustes, et meie klientide ärid õnnestuksid.

Visioon – siht, mille suunas me liigume

Soovime ka tulevikus pakkuda personaalset ja inimlikku teenust – partnerlust, kus suhtlemisel ja usaldusel on keskne roll. Tehnoloogia on meie jaoks abimees, kes aitab võita aega juurde, et hoida inimlikku partnerlussuhet elus.

Usaldus, partnerlus ja inimlikkus on meie südames kesksel kohal.