Teenusega olen väga rahul.
Minu jaoks on väga oluline, et saan sinu abi mitte ainult raamatupidamisteenuste osas, aga ka kõikide muude küsimustega, mis on seotud firma eluga.
Samuti on suur pluss, et Tähe samamoodi suudab väga kiiresti lahendada vajalikud asjad.
Kahtlemata suur eelis on, et sinuga saab konsulteerida mis tahes küsimuses.
Oled alati kättesaadav, kui mitte telefoni teel siis kindlasti vastad e-mailidele ka nädalavahetusel.
Tänud Roland, ilma sinuta ITR Putkiasennus Oy elu oleks väga keeruline.

Alexander Ivanov

ITR Putkiasennus Oy

Tundes Rolandit juba kuus aastat ja teinud koostööd viimane aasta raamatupidamise alaselt. Ei ole minul, Ardo Kaljuril, mingeid etteheiteid. Ta aitas mul alustada oma väike ettevõttega ja hoolitseb selle eest. Mina olen andnud talle kogu usalduse. Olen saanud vastused kõigile tööalastele küsimustele, mida olen esitanud. Väga hea suhtleja ja abivalmis, ja mitte ainult töö tasandil, vaid ka eraelus. Ma pole märganud tema eksimusi, aga me kõik eksime vahel, aga olen kindel, et kui midagi sellist peaks juhtuma ta tunnistab seda ja parandab vea. Mina olen õnnelik tundes Rolandit ja teha temaga koostööd.

Ardo Kaljur

AWB Maalaus Oy

MyFinance pakutav raamatupidamisteenus on olnud seni väga mugav ja  kõik vajalikud protseduurid on läbi viidud professionaalselt ja kiiresti Mind isiklikult on aidatud alates ettevõtte loomisest Eestis kuni kõikide registreerimisteni Soomes. Ka ilmnenud probleemidele on leitud kiiresti lahendus. Aidatakse alati nõu ja jõuga, mille üle olen väga tänulik.

Ülar Lembke

OSRO OÜ